Parashar Industries – це одна з молодих компаній України, яка розпочала свою роботу в сфері протезних виробів з орієнтиром на зарубіжний ринок.

На сьогоднішній день компанія має конструкторське бюро і виробничі бази, які використовують високі технології виробництва продукції, якісні матеріали та роблять акцент на дотриманні найвищих стандартів якості в процесі виготовлення.

Висококваліфіковані фахівці та високий рівень відповідальності являються одними з головних складових нашого виробництва. Комплектуючі, вузли, адаптери та решта продукції підприємства Parashar Industries максимально спрямовані на вирішення проблем та створення сприятливих умов для людей з обмеженими можливостями.

Всю продукцію виготовлено згідно останніх стандартів виробництва. Перш ніж потрапити на ринок збуту, вона проходить поетапне випробування від 1-го до 3-х місяців. Це додає упевненості в якості та надійності.

Кожного року ми розширюємо свій асортимент, прагнемо удосконалити технології виробництва та задовольнити потреби споживачів.

Підприємство тісно співпрацює з Центром протезування «Без обмежень», що допомагає постійно спілкуватися з клієнтами та вдосконалювати технології виробництва продукції. Адже кожен випадок ампутації є унікальним. Кожне протезування відрізняється своїми вимогами. І щоб реалізувати різні можливості протезування, ми пропонуємо широкий вибір перевірених на західній практиці виробів і послуг, які дають можливість підібрати найкраще індивідуальне рішення для кожного пацієнта і кожного випадку протезування.