Українські виробники ТЗР у Німеччині

Не все так погано в економіці нашої славної України, як вважають деякі скептики. Незважаючи на певні труднощі, обмежені фінансові можливості, байдужість державних мужів до проблем та можливостей вітчизняних товаровиробників, окремі підприємства знаходять сили і можливості стабільно працювати і розвиватися. До таких підприємств відносяться протезно-ортопедичні підприємства як державної, так і приватної форми власності. Їх роль, в сьогоднішній неспокійний для держави час, важко переоцінити. Адже саме працівники цих підприємств прикладають максимум зусиль, знань та майстерності у своїй ювелірній справі, заради відновлення у людей з інвалідністю втрачених функцій, шляхом виготовлення технічних та інших засобів реабілітації і надання послуг з протезування та ортезування.

Про це свідчить відвідування працівниками галузі «Міжнародної спеціалізованої виставки ортопедичної і реабілітаційної техніки OT World 2016», яка проходила в місті Лейпцигу (Німеччина) у період з 03.05.2016 по 05.05.2016 р.. Більше того, за двадцять п’ять років незалежності, Україна вперше була представлена виробництвом колінних вузлів для протезів нижніх кінцівок та комплектуючих до них українського виробника ТОВ «Парашар Індастріз». Українські зразки заслуговують на увагу не тільки вітчизняних протезно-ортопедичних підприємств, а й світових лідерів у цій царині виробництва. Про це свідчила увага до українського стенду ТОВ «Парашар Індастріз» на форумі, кількість та авторитетність відвідувачів, котрі вже давно вписали своє ім’я в європейську та світову історію розвитку галузі. Українська розробка забезпечує пацієнту комфортність, зручність в експлуатації та безпеку (унеможливлює випадкове відкриття замка, виключаючи непередбачуваність негативних наслідків для користувача). Представлені зразки, є достойною альтернативою аналогам російського виробництва і деяким взірцям авторитетних іноземних лідерів. Досягнуто одне з жаданих бажань пацієнта - зменшення ваги колінного вузла, а відповідно і виробу в цілому, при високому ступені надійності. Функціональна спроможність виробів «COLIBRI» та  «STARLING» виробництва ТОВ «Парашар Індастріз» відповідає 1-му та 2 – 3-ому ступеню мобільності відповідно.


«COLIBRI PK-46»

1. Ультра легкий модульний одноосьовий колінний вузол з замком.

2. Призначений для використання в протезах нижніх кінцівок при набутій відсутності кінцівки вище коліна (стегна) для пацієнтів переважно старшого віку.

3. Гарантує безпеку експлуатації та виключає створення люфту в замку, як наслідку механічного впливу на конструкцію під час його експлуатації.

 

Назва Кут згинання Рівень мобільності Матеріал Вага гр. Вага пацієнта кг.
Colibri PK-46 130 К 1 сплав алюмінію (дюраль) 245 до 125

 

 

«STARLING»

Чотирьохосьовий модульний колінний вузол «Starling» рекомендований для пацієнтів з набутою відсутністю нижньої кінцівки вище коліна (стегно).

1. Поліцентричний колінний вузол з геометричним замком.

2. Можливість регулювання геометричного замка забезпечує рух від безпечного до динамічного.

3. Регульований обмежувач згинання.

4. Вмонтований допоміжний механізм для випрямлення.

5. Регульоване механічне демпфірування.

6. Ультра легкі матеріали.

7. Оригінальний, естетичний дизайн.

 

Назва Кут згинання Рівень мобільності Матеріал Вага гр. Вага пацієнта кг.
Starling 160 К 2-3 сплав алюмінію (дюраль) 460 до 125


Хочеться вірити, що це тільки початок впевнених перших кроків на неораній ниві виробництва комплектуючих та вузлів для протезно-ортопедичних виробів вітчизняного виробництва. Зважаючи на зацікавленість, яку було продемонстровано на виставці учасників української делегації, сподіваємось що вони займуть достойне місце на вітчизняному ринку комплектуючих та отримають схвальну оцінку споживачів, що є надзвичайно важливо.

Розробник, компанія ТОВ «Парашар Індастріз» не збирається зупинятись на досягнутому і продукує вже нові революційні ідеї для вирішення питань людей з інвалідністю, з метою покращення якості повноцінного життя, а не існування в умовах обмежених можливостей. Дай Боже, щоб наші потенційні пацієнти могли дозволити собі забезпечити життя без обмежень.

Допоможемо їм у цьому всі разом!!!