Прес-реліз проведення прес-конференції
щодо запровадження у виробництво групою українських компаній ТОВ «Парашар індастріз», ТОВ «НМПО», ТОВ «Без обмежень» колінних вузлів вітчизняного виробництва для комплектації протезів для пацієнтів з набутою відсутністю нижньої кінцівки вище коліна.

 

Інформуємо Вас, що на базі ТОВ «Без обмежень» 07.06.2016р. відбувся захід у формі спеціальної прес-конференції, щодо новацій на ринку комплектуючих до протезів нижніх кінцівок. До участі у прес-конференції виявили бажання наступні мас-медіа: 24 канал, UATW; телеканал Україна, програма «Ранок з Україною»; Укрінформ; українські новини; газета «День»; «Рабочая газета»; газета «Голос України».  Колективом працівників компанії ТОВ «Парашар Індастріз» до уваги журналістів, представників протезно-ортопедичних підприємств та громадськості представлено зразки принципово нових колінних вузлів для комплектації протезів при набутій відсутності нижньої кінцівки у пацієнта вище коліна, розроблених на вище зазначеному підприємстві. Виробництво нових колінних вузлів під фірмовою назвою «Colibri», «Starling» та «Falcon» планується розпочати в найкоротший період часу, після проходження усіх необхідних формальностей по ідентифікації виробів та постановці їх на виробництво.

Зважаючи на події на сході нашої держави і їх наслідки, протезно-ортопедична галузь економіки потребує як ніяка інша (хіба що оборонна), уваги від держави та залучення інвестицій, як фінансових, так і у вигляді новітніх технологій, впровадження у виробництво прогресивних, вдосконалених, на вимогу часу, виробів. І такі, не байдужі до наших проблем, інвестори є. І вони зовсім поруч. До таких інвесторів можна віднести засновника і керівника групи компаній ТОВ «НМПО», ТОВ «Без обмежень», ТОВ «Парашар Індастріз», громадянина Індії, Нагендера Парашар.

Учасниками українського ринку протезно-ортопедичних послуг, вище названі підприємства, стали відповідно з 2006, 2013, 2015 рр.. З моменту виходу на ринок, підприємства зайняли своє достойне місце серед виробників технічних та інших засобів реабілітації для людей з інвалідністю та інших пільгових категорій населення. Проаналізувавши потреби ринку, пан Н.Парашар, запровадив виробництво комплектуючих до протезів нижніх та верхніх кінцівок, а також до ортезних виробів, створив робочі місця в Україні, в тому числі для інвалідів та учасників АТО, і зменшив залежність виробництва від імпорту. Крім того, налагоджено прямі контакти з провідними європейськими та світовими компаніями, щодо поставок в Україну комплектуючих якісного імпортного виробництва, які відсутні на нашому ринку, але вкрай необхідні, як для виготовлення за індивідуальним замовленням нових виробів, так і для сервісного обслуговування тих, що знаходяться в експлуатації і їх термін заміни ще не настав. Слід зазначити, що вітчизняне виробництво технічних та інших засобів реабілітації, у різні періоди нашого становлення, в значній мірі залежало і, на превеликий жаль, ще залежить від імпорту.

Першим, вагомим кроком до зменшення такої залежності стала реалізація ТОВ «Парашар Індастріз» проекту власної розробки та впровадження у виробництво колінних вузлів для комплектації протезів нижніх кінцівок. Більше того, за двадцять п’ять років незалежності, Україна вперше була представлена, як виробник колінних вузлів та комплектуючих виробів до протезів нижніх кінцівок, вітчизняним виробником ТОВ «Парашар Індастріз» на «Міжнародній спеціалізованій виставці ортопедичної та реабілітаційної техніки OTWORLD 2016», що проходила у м. Лейпцигу (Німеччина) з 03.05.2016 по 05.05.2016р..  На виставці українська експозиція зацікавила не тільки вітчизняні протезно-ортопедичні підприємства, а й світових лідерів у цій царині виробництва, котрі вже давно вписали своє імя в європейську та світову історію розвитку галузі. Українські колінні вузли «COLIBRI» та «STARLING» забезпечать пацієнту комфортність, зручність в експлуатації та безпеку (унеможливлять випадкове відкриття замка, виключаючи непередбачуваність негативних наслідків для користувача). Представлені зразки є достойною альтернативою деяким аналогам авторитетних іноземних лідерів виробництва і, в першу чергу російського, які ввозяться на митну територію України по сьогоднішній день, сприяючи тим самим розвитку економіки країни-агресора. Комплектація протезів вітчизняними колінними вузлами вирішує одне з самих жаданих бажань пацієнта – зменшення ваги виробу в цілому, при високому ступені надійності. Слід зазначити що колінний вузол «Colibri» найлегший у світі - його вага становить всього 230 грам. Чотирьохосьовий модульний колінний вузол «Starling» так само може конкурувати у вазі з аналогами вузлів такого класу.  Функціональна спроможність виробів «Colibri» та «Starling» виробництва ТОВ «Парашар індастріз» відповідає 1-му та 2-3-му ступеню мобільності, відповідно.


Функціональні та технічні характеристики колінних вузлів:

 

«COLIBRI PK-46»

1. Ультра легкий модульний одноосьовий колінний вузол з замком.

2. Призначений для використання в протезах нижніх кінцівок при набутій відсутності кінцівки вище коліна (стегна) для пацієнтів переважно старшого віку.

3.Гарантує безпеку експлуатації та виключає створення люфту в замку, як наслідку механічного впливу на конструкцію під час його експлуатації.

 

Назва Кут згинання Рівень мобільності Матеріал Вага гр. Вага пацієнта кг.
Colibri PK-46 130 К 1 сплав алюмінію (дюраль) 232 до 125

 

 

«STARLING»

Чотирьохосьовий модульний колінний вузол «Starling» рекомендований для пацієнтів з набутою відсутністю нижньої кінцівки вище коліна (стегно).

1. Поліцентричний колінний вузол з геометричним замком.

2. Можливість регулювання геометричного замка забезпечує рух від безпечного до динамічного.

3. Регульований обмежувач згинання.

4. Вмонтований допоміжний механізм для випрямлення.

5. Регульоване механічне демпфірування.

6. Ультра легкі матеріали.

7. Оригінальний, естетичний дизайн.

 

Назва Кут згинання Рівень мобільності Матеріал Вага гр. Вага пацієнта кг.
Starling 160 К 2-3 сплав алюмінію (дюраль) 460 до 125Зважаючи на зацікавленість, яку було продемонстровано на виставці учасниками української делегації, сподіваємось що вони займуть своє достойне місце на вітчизняному ринку комплектуючих та отримають схвальну оцінку споживачів, що є найголовнішим бажанням розробника. Інвестор своїми діями реально демонструє небайдужість до проблем вітчизняного виробництва протезно-ортопедичних виробів і розраховує на розуміння держави щодо важливості продовження цих робіт та підтримки своїх виробників як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках збуту. І це не просто пафосні слова. Вже ведуться роботи і перемовини по реалізації вище зазначених виробів за межами нашої держави, по проходженню процедури оцінки відповідності європейським стандартам на вузли європейського зразка та отримання Міжнародного сертифікату ISO.

Розробник, компанія ТОВ «Парашар Індастріз» не збирається зупинятись на досягнутому і вже продукує нові ідеї для вирішення питань людей з інвалідністю, з метою покращення якості їх повноцінного життя, а не існування в умовах обмежених можливостей. Дай БОЖЕ, щоб наші потенційні пацієнти могли дозволити собі життя без обмежень.

Слово підтверджується ділом. На зазначеній прес – конференції представлено пілотний проект третього оригінального колінного вузла  під фірмовою назвою «Falcon». Це одноосьовий модульний колінний вузол з гідравлічним циліндром, який забезпечує плавну та безпечну пішу ходу. Працює в режимі регулювання фази переносу та опори, пішої ходи, катання на велосипеді та тренування на тренажерах. Максимальний (відповідно до ТЗ) кут згинання відносно осі 125°, що сприяє переміщенню по нерівному ландшафту, сходах, стояти на колінах та виконувати інші функціональні рухи протезом. Завдяки використанню в конструкції ультра легких і у той же час міцних матеріалів цей колінний вузол самий легкий у світі у своєму класі мобільності. На даний час оцінку виробу, в якості клінічних випробувань, дають хлопці що повернулися з АТО, а перші кроки на ньому пощастило задокументувати телеканалу «СТБ».

 

«FALCON»

 

Назва Кут згинання Рівень мобільності Матеріал Вага гр. Вага пацієнта кг.
Falcon 125 К 3-4 сплав алюмінію (дюраль) 980 до 125

 

Запровадження у виробництво вище зазначених виробів, це перші кроки на ниві вітчизняного виробництва комплектуючих до протезно-ортопедичних виробів і це буде означати що мети досягнуто. Ми маємо надію на плідну співпрацю з усіма зацікавленими суб’єктами господарювання та органами виконавчої влади, що покликані забезпечити надання послуг людям з інвалідністю належним чином. Запрошуємо усіх бажаючих до співпраці заради досягнення цілі.

Увійшовши на вітчизняний ринок протезно-ортопедичних послуг, інвестуючи в його розвиток пан Н.Парашар знаходиться в постійному пошуку оптимізації виробництва та надання послуг з забезпечення людей з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації. Невгамовна вдача керівника передається і колективу працівників, який він очолює. Тому, після десяти довгих років роздумів і поневірянь, реалізовано благородну справу, шляхом запровадження для пацієнтів замкнутого циклу, починаючи від виробництва комплектуючих до виготовлення протезно-ортопедичного виробу, а також забезпечення медичним супроводом і сервісним обслуговуванням на весь період експлуатації технічного засобу реабілітації. В результаті було створено групу підприємств, кожне зі своїми функціями, а в комплексі вони забезпечують вище зазначений підхід по покращенню обслуговування людей з інвалідністю. І це ще, сподіваємось, не кінець, попереду нові цілі, завдання, проекти, винаходи адже вдосконаленню не має меж.